Festool - STEELWOOD.pl

Title
Przejdź do treści
Narzędzia FESTOOL

FESTOOL : Niemiecki producent narzędzi najwyższej jakości.

Festool Obróbka drewna i stolarka


Obróbka drewna i stolarka
            
Festool to Twój specjalista, jeśli chodzi o rozwiązania dla branży stolarskiej. Cięcie, frezowanie, szlifowanie, struganie, czy oczywiście odsysanie – każde z tych zastosowań wymaga absolutnej precyzji w obchodzeniu się narzędziem podczas pracy w drewnie a Festool od dekad ma odpowiedź na każde z tych zastosowań: optymalne, wszechstronne elektronarzędzie w sprawdzonej jakości.

Konstrukcje drewniane i ciesielstwo
            
Budownictwo drewniane zajmuje się budową dachów, domów drewnianych, schodów i fasad. Takich, które będą służyły nam wieczność. A to staje się realne przy pomocy profesjonalnych narzędzi Festool. Cięcie, wiercenie, wkręcanie, struganie, wykonywanie otworów, rowków i wiele więcej. Festool oferuje idealne rozwiązania praktycznie dla każdego zastosowania w budownictwie drewnianym. Trwałe, mocne i efektywne maszyny – jeśli jest taka konieczność, również bez przewodu zasilającego w naszym Systemie 18 V. Wszystkie one codziennie zmagają się z wyzwaniami, które towarzyszą nam przy budowie dachu, renowacji dachu, budownictwie drewnianym, budowie fasad lub budowie schodów.
Festool Konstrukcje drewniane i ciesielstwo

Branża remontowo - budowlana
            
Od szybkiego ścieru aż po perfekcyjne przygotowanie różnych podłoży do tego, by stały się powierzchniami bez najmniejszej skazy. Renowacja czy sucha zabudowa, izolacja termiczna czy montaż, Festool oferuje dla każdego zastosowania potrzebnego malarzowi odpowiednie narzędzie, by mógł on zapewnić najwyższej jakości rezultaty pracy. Dodatkowo perfekcyjnie dopasowany system wyposażenia i wysokiej jakości materiały ścierne, by zapewnić jeszcze większą wydajność.Odkryj jak z rozwiązaniami Festool możesz redukować koszty, oszczędzać czas i pracować bez pyłu.
FESTOOL Branża remontowo - budowlana

Odnawianie i renowacja
            
Trudne zadania związane z renowacją, odnawianiem i modernizacją to codzienność w Twojej pracy? W takim razie odpowiednie elektronarzędzia znajdziesz u nas. Specjalne rozwiązania, które sprawdzą się w naprawdę ciężkich sytuacjach. Frezarki do renowacji zapewniające ekstremalnie szybki ścier, wytrzymałe i ergonomiczne urządzenia do mieszania i dokładne systemy cięcia to gwarancja precyzyjnego przycinania płytek i kamienia naturalnego. Charakterystyczne dla każdego z rozwiązań jest zastosowanie specjalnie dopasowanego wyposażenia i odkurzaczy mobilnych umożliwiających bezpyłową pracę, która nie szkodzi zdrowiu.
FESTOOL Odnawianie i renowacja


Automotive
            
Jako producent wysokiej jakości narzędzi i systemów, staramy się zapewnić wsparcie dla warsztatów blacharsko-lakierniczych oferując narzędzia do produkcji doskonałej jakości powierzchni.

FESTOOL Automotive
Wróć do spisu treści