Keyang - STEELWOOD.pl

Title
Przejdź do treści
Elektronarzędzia KEYANG
KEYANG jest liderem koreańskiego rynku elektromaszynowego. Specjalizuje się od 25 lat w produkcji silników prądu stałego dla przemysłu motoryzacyjnego i maszynowego.
Obecnie, w dobie intensywnej cyfryzacji i rozwoju technologii informatycznych firma KEYANG wdraża nowoczesne metody zarządzania i elementy e-biznesu. Niezależnie od tego kontynuuje działania na polu innowacji produkcji i wdraża system PDM z myślą o rozwoju. Wprowadza także system CRM i modernizuje systemy kontroli jakości mając na uwadze uwarunkowania i wymagania rynku i przepisów w Polsce. Wizją firmy KEYANG na XXI wiek jest osiągnięcie statusu globalnego przedsiębiorstwa oraz zapewnienie poprzez swe produkty i usługi - zadowolenia i satysfakcji użytkownikom na całym świecie.

 Nowe produkty KEYANG będą posiadać szczególną wartość poprzez komfort i bezpieczeństwo ich użytkowania. Zgodnie z naszą wizją wdrożyliśmy strategiczny plan: "Ludzie, Procesy, Produkty". Poprzez Ludzi mamy na myśli ich naturalną siłę napędową, poprzez Procesy - rozwój modeli biznesowych przy zastosowaniu metod kontroli "6 Sigma" zaś poprzez Produkty - rozwój i produkcję wyrobów na najwyższym, światowym poziomie. Dziękujemy bardzo naszym klientom, którzy decydują się na stosowanie naszych produktów i deklarujemy dalszy, niestrudzony wysiłek ukierunkowania na projektowanie i produkowanie najlepszych elektronarzędzi oraz silników prądu stałego dla przemysłu samochodowego i maszynowego.

Wróć do spisu treści