DeWalt - STEELWOOD.pl

Title
Przejdź do treści

W ciągu ponad 80 lat DEWALT zdobył najwyższe uznanie w dziedzinie projektowania i produkowania maszyn stacjonarnych i półstacjonarnych do obróbki drewna i metalu. W 1923 roku Raymond DEWALT opracował i wyprodukował pierwszą pilarkę ramieniową. Pilarki te, aż do dzisiaj, w swoich regularnie udoskonalanych wersjach, są wiodące pod względem funkcjonalności, precyzji i wytrzymałości.

Był to początek naszego sukcesu wśród profesjonalnych użytkowników: mocne, precyzyjne, wytrzymałe i niezawodne. Żółto-czarna kolorystyka jest znakiem towarowym Profesjonalnych Elektronarzędzi i Akcesoriów DEWALT.

DEWALT dzisiaj
Wieloletnie doświadczenie i wiedza techniczna na najwyższym poziomie są u podstaw wszystkich konstrukcji elektronarzedzi profesjonalnych DEWALT. Firma nasza jest wiodącą na rynku amerykańskim a w ostatnich latach jest jednocześnie najbardziej dynamicznie rozwijającą się marką elektronarzędzi na świecie.
Ochrona środowiska

Dążymy do doskonałości w dziedzinie ochrony środowiska naturalnego, ochrony zdrowia i zachowania bezpieczeństwa użytkowników. Osiągamy to drogą usprawniania procesów produkcyjnych i minimalizacji zanieczyszcznia środowiska. Od naszych pracowników na wszystkich szczeblach oczekujemy utrzymywania naszych zakładów produkcyjnych na najwyższym światowym poziomie. Ograniczamy poziom generacji odpadów przemysłowych, stosujemy ponowne przetwarzanie i ponowne wykorzystywanie materiałów oraz stosujemy się do wszelkich regulacji prawnych w tym zakresie.

Wróć do spisu treści