Spraye - STEELWOOD.pl

Title
Przejdź do treści

Oferta lakierów w atomizerach zawiera w sobie cztery główne grupy podzielone ze względu na zastosowanie oraz uzyskiwane efekty.

PRISMA SIGNAL
Do tej grupy zaliczają się spray'e służące do znakowania. Mają one zastosowanie w budownictwie mieszkaniowym, drogowym, na placach budowlanych oraz w leśnictwie.

PRISMA COLOR
Szybkoschnące lakiery akrylowe w szerokiej gamie kolorów RAL. Charakteryzują się wysoką siłą krycia i nabłyszczania oraz wszechstronnością zastosowań. Przeznaczone są dla profesjonalistów i majsterkowiczów. Nadają się do stosowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Posiadają funcję automatycznego czyszczenia zaworu. Nie nadają się do styropianu. Lakier nie żółknie i jest odporny na uderzenia, zarysowania i warunki atmosferyczne.

PRISMA EFFECT
W tej grupie znajdują się spray'e, pozwalające na uzyskanie określonych efektów dekoracyjnych: z automatycznym czyszczeniem zaworu, nadające się do wszystkich materiałów, takich jak: metal, drewno, szkło, kamień, tektura i wiele tworzyw sztucznych, z wyłączeniem styropianu.

PRISMA TECH
Ta kategoria obejmuje wszystkie spray'e techniczne do zastosowań specjalnych. Korzyść/funkcja techniczna jest w przypadku tych spray'ów pierwszoplanowa (a nie efekt dekoracyjny).

Wróć do spisu treści