EuroTEC - STEELWOOD.pl

Title
Przejdź do treści

Eurotec GmbH - Specjalista w zakresie techniki zamocowań

Firma Eurotec GmbH w ciągu swojej zaledwie 18-letniej historii zdobyła mocną pozycję w segmencie techniki zamocowań. Od stycznia 2013 r. wybrana część wkrętów do drewna produkowana jest na pierwszej maszynie w Hagen. W kwietniu 2015 r. park maszynowy został poszerzony o drugą maszynę. Od tej chwili firma Eurotec jest w stanie samodzielnie produkować wkręty o średnicach od 6 do 10 mm i maksymalnej długości jednego metra.

Firma Eurotec postawiła sobie za cel rozwój produktów, które oferują profesjonalnemu użytkownikowi najwyższy poziom korzyści oraz przewagę innowacyjną. Przy czym zawsze realizowane są produkty dopasowane do indywidualnych potrzeb użytkownika w ścisłej współpracy z klientem.
Asortyment podstawowy składa się z wkrętów i systemów zamocowań dla materiałów budowlanych, takich jak drewno i beton oraz wysokiej jakości konstrukcji spodnich i systemów mocowań do budowy tarasów.

Realizowana w praktyce filozofia firmy opiera się na założeniu, że w centrum uwagi stoi nie cena, ale jakość produktów. Stale rosnąca baza klientów składająca się z ponad 4 000 dystrybutorów światowych. Liczne dopuszczenia wymagane przez nadzór budowlany oraz europejskie aprobaty techniczne, które posiadają wszystkie produkty z naszego programu podstawowego podkreślają wysokie wymagania jakościowe firmy Eurotec GmbH.
Intensywne doradztwo na temat produktów, dostarczanie potrzebnych informacji oraz organizacja szkoleń dotyczących produktów należą również do codziennych praktyk firmy Eurotec i zdobyły sobie duże uznanie klientów.

Wróć do spisu treści