Stanley - STEELWOOD.pl

Title
Przejdź do treści

STANLEY to jeden z najpopularniejszych znaków firmowych na świecie. STANLEY to rozpoznawany amerykański producent i dostawca wysokiej jakości markowych narzędzi ręcznych, drzwi, systemów mocujących, systemów magazynowania oraz elektronarzędzi i elementów hydraulicznych do użytku profesjonalnego, przemysłowego, a także dla amatorów.
Marka STANLEY od wielu lat jest dobrze znana polskim majsterkowiczom i osobom korzystającym na co dzień z narzędzi ręcznych. W wyniku rozszerzenia i zróżnicowania swojej oferty, STANLEY posiada obecnie kilkadziesiąt tysięcy nowoczesnych produktów. Ułatwiają one ludziom wykorzystywać ich umiejętności, wyrażać twórczy zapał oraz realizować wizje poprzez pracę.
W Polsce firma reprezentowana jest przez Stanley Black & Decker Polska Sp. z o.o.

Stanley Black & Decker

12 marca 2010 r., firmy The STANLEY Works i Black & Decker połączyły się w Stanley Black & Decker; by dostarczać narzędzia i rozwiązania, na które liczą przedsiębiorstwa przemysłowe, profesjonalne i konsumenckie, by osiągnąć wspólnie znaczący sukces.
Od roku 1843 wyznaczamy najwyższe standardy jakości we wszystkim, co robimy. Nie ma na świecie firmy o mocniejszej tradycji niż nasza, ani firmy, która ma tak wielkie doświadczenie w ciężkiej pracy, innowacyjności, w mocnych narzędziach, które profesjonalistom na całym świecie pomagają budować, naprawiać oraz chronić najważniejsze rzeczy.
Stanley Black & Decker jest największym na świecie producentem narzędzi oraz systemów bezpieczeństwa. Zatrudnia prawie 40.000 pracowników i działa w ponad 175 państwach.
Jesteśmy liderem w dziedzinie narzędzi oraz systemów bezpieczeństwa. STANLEY Tools to my. DeWalt to my. Porter-Cable to my. Mac Tools to my. Facom to my. Usag to my. Black&Decker to my. Bostitch to my. I jeszcze więcej. Jesteśmy drzwiami, które ochraniają Cię na lotniskach. Jesteśmy zamkiem i zasuwą w Twoich drzwiach. Jesteśmy młotem hydraulicznym, który ratuje uwięzionych przez trzęsienie ziemi. Jesteśmy zawsze pod telefonem w razie konieczności.
Nieważne gdzie mieszkasz, jakim samochodem jeździsz, w jakim sklepie robisz zakupy lub w jakim budynku pracujesz… Możesz się założyć, że mieliśmy udział w tym, by to wszystko funkcjonowało. A także możesz być pewien, że zrobimy wszystko, by tak było dalej.


Wróć do spisu treści