Heller - STEELWOOD.pl

Title
Przejdź do treści
Heller

Heller wiertła dla profesjonalistów
Heller jest światowej sławy specjalistą od profesjonalnego wiercenia.
Jako ekspert w opracowywaniu, produkcji i sprzedaży wierteł do każdej aplikacji, Heller jest preferowanym wyborem profesjonalistów na budowach iw całej branży.
Naszym priorytetem jest bycie liderem w dziedzinie technologii i jakości.
Stosujemy najnowocześniejsze metody w naszym centrum badawczym oraz w produkcji w Dinklage w Niemczech.
Korzenie firmy Heller sięgają roku 1583 i jesteśmy dumni z różnych światowych innowacji, które wymyślił Heller od tamtej pory.
Dziś posiadamy wiele patentów i działamy w ponad 60 krajach.

Gama produktów
Oferta produktów Heller Tools obejmuje szeroki wybór wysokiej jakości rozwiązań dla profesjonalnych użytkowników.
Gama produktów obejmuje wiertła udarowe, wiertła do betonu i kamienia, a także narzędzia diamentowe, wiertła do drewna, wiertła do metalu, uniwersalne i specjalne wiertła oraz brzeszczoty i wiertła.

Wszystkie produkty Heller odnoszą sukcesy na rynku, ponieważ rozwiązują problemy użytkowników; są wydajne, trwałe, bezpieczne i niezawodne. Poza tym wszystkie produkty Heller charakteryzują się również najlepszym stosunkiem ceny do wydajności. Firma Heller oferuje również asortyment dla szczególnie surowych wymagań, ekstremalnych materiałów i długotrwałego użytkowania, nawet w najbardziej wymagającym środowisku. Firma Heller koncentruje się na innowacjach dostosowanych do wymagań użytkowników iw wielu przypadkach opracowanych wspólnie z użytkownikami dzięki nowym materiałom kompozytowym, materiałom krytycznym, mocnym wzmocnieniom w betonie, najnowocześniejszym procesom na budowach i zmienionym wymaganiom użytkowników. Na przykład nasza innowacyjna technologia Trijet wyznacza nowe standardy w zakresie żywotności i przydatności do wzmocnienia. Nowy Duster Expert umożliwia szybkie wiercenie bez pyłu dla określonych poziomów wydajności i bezpieczeństwa pracy - wymagania, które są szczególnie ważne dla dzisiejszych handlowców.

Wróć do spisu treści