Trutek - STEELWOOD.pl

Title
Przejdź do treści

Trutek Fasteners  jest  częścią  międzynarodowego  holdingu  skupiającego  kilkanaście  firm  produkcyjnych  i  handlowych operujących we wszystkich  regionach  świata.

Działalność dystrybucyjna w Europie  zapoczątkowana  została w Wielkiej  Brytanii w styczniu 2002. Firma specjalizuje się w produkcji najwyższej jakości systemów zamocowań dla budownictwa i przemysłu. W obszernej ofercie znajdą Państwo zarówno wyroby tradycyjne od wielu lat stosowane w przemyśle budowlanym, jak i nowatorskie zaawansowane technologicznie rozwiązania gwarantujące najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz łatwość i szybkość aplikacji.

Standardy bezpieczeństwa / najwyższa jakość produktów

Trutek Fasteners wdrożył kompleksowy system zarządzania jakością ISO 9001 certyfikowany przez Brytyjskie stowarzyszenie CQS (Certified Quality Systems). System ten obejmuje cały zakres działalności naszej firmy począwszy od logistyki zamówień a na obsłudze gwarancyjnej i serwisowej kończąc. Nasze produkty podlegają surowym i wyśrubowanym kontrolom jakości, które zapewniają najwyższą jakość i pełne bezpieczeństwo użytkowania.

Produkty oferowane przez firmę Trutek znalazły swoje stałe miejsce zarówno w tradycyjnych punktach sprzedaży zamocowań budowlanych jak i w ofercie Branżowych Dystrybutorów obsługujących profesjonalny rynek budowlany.

Wróć do spisu treści