Tikkurila - STEELWOOD.pl

Title
Przejdź do treści

Tikkurila jest wiodącym skandynawskim producentem branży farbiarskiej znanym z silnych marek, wysokiej jakości produktów do ochrony i dekoracji powierzchni oraz profesjonalnego serwisu, dzięki którym zapewnia swoim klientom najlepszą obsługę i pełną satysfakcję.

W Polsce Tikkurila ma ugruntowaną pozycję, należy do czołowych producentów w branży. Swoim klientom oferuje najwyższej jakości produkty w segmencie premium oraz ekonomicznym.

Trwała ochrona i zrównoważone piękno od 1862 r.

Tikkurila Polska S.A. jest częścią fińskiego koncernu farbiarskiego Tikkurila Oyj, który od ponad 150 lat oferuje klientom indywidualnym i odbiorcom profesjonalnym wysokiej jakości rozwiązania w zakresie dekoracji i ochrony powierzchni. W minionym roku spółka była wielokrotnie nagradzana za wysoką jakość swych produktów, m.in. Tytułem Marki Wysokiej Reputacji Premium Brand, Złotym i Srebrnym Laurem Konsumenta czy nagrodą Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji S.A. za produkowanie i promowanie wyrobów przyjaznych dla środowiska. Spółka otrzymała również tytuł „Solidnego Pracodawcy”, zaś jej działania na rzecz społeczności lokalnej zostały nagrodzone prestiżowym tytułem „Dobroczyńcy Roku”.


Tikkurila Polska S.A.

  • Rozpoczęcie działalności na rynku polskim 1998 (rok powstania zakładu 1937)
  • Lokalizacje: Dębica, Warszawa, Szczecin
  • Marki: Tikkurila, Beckers, Jedynka, Polifarb Dębica
  • Liczba pracowników - 477 pracowników

Wróć do spisu treści