Expandet - STEELWOOD.pl

Title
Przejdź do treści

Firma Expandet jest dumna, z produktów zaprojektowanych i opracowanych w zakładzie w Dani i wyprodukowanych w fabryce w Græsted w północnej Zelandii. Dzisiaj Expandet posiada ponad 4000 m2 powierzchni produkcyjnej i magazynowe. Expandet przywiązuje ogromną wagę do dostarczania wysokiej jakości produktów o najwyższej jakości i dobrej konstrukcji dybli po konkurencyjnych cenach.

Produkty firmy Expandet można znaleźć na wielu rynkach budowlanych, magazynach narzędziowych i ponad 450 sklepach z narzędziami w Danii.
Expandet był pionierem w 1955 roku, wprowadzając plastikowe kołki rozporowe w postaci znanej, kolorowej serii kołków Expandet Wallplug w praktycznych ramkach z 25 sztukami w ramce, które były podstawowym produktem firmy. Ciągły rozwój zapewnił firmie Expandet szeroką gamę produktów dostosowanych do nowoczesnych materiałów budowlanych i rozwiązań w ramach obowiązujących zasad w branży budowlanej.

Znaczna część produkcji Expandet jest eksportowana do ponad 45 krajów. Ponadto Expandet współpracuje z zagranicznymi partnerami i władzami publicznymi, nad rozwojem zgodnie z obowiązującymi zasadami budowlanymi. Expandet jest członkiem ECAP, organizacji składającej się z małych i średnich europejskich producentów zamocowań.
Wróć do spisu treści